הקורונה מצריכה מאיתנו לשנות הרגלים

משבר הקורונה תפס את העולם כולו בהפתעה, כל מה שהכרנו והתרגלנו פשוט נעלם, הפכנו בין רגע מחברה צמודה וצפופה ולחברה מרוחקת ומודאגת.

אם מישהו היה אומר לכם שבשנת 2020 מדינת ישראל תהיה בסגר מלא הייתם חושבים שהוא לא בסדר, אם היו אומרים לכם שלא תוכלו לצאת מהבית ללא מסכה, זוגות לא יוכלו להתחתן ועסקים שלמים יסגרו פשוט לא הייתם מאמינים.

הקורונה הבהירה לכולנו שהשוק השתנה ואנחנו כצרכנים צריכים להתאים את עצמנו לשינויים שמתרחשים בכל העולם. כמות הקניות באינטרנט הולכת וגדלה, אנחנו נמצאים הרבה יותר זמן מול המסך ולוקחים את ההחלטות הצרכניות שלנו על בסיס מידע שאנחנו מקבלים מהאינטרנט.

קניות באינטרנט זה דבר נפלא אבל יש הרבה סכנות שצריכים להיזהר מהן, אל תסמכו על כל אתר, אם אתם רואים מוצר שנראה טוב מדי ובמחיר טוב מדי תחשבו פעמיים לפני שאתם קונים, תבדקו טוב את האתר והפייסבוק של החברה שאתם קונים מהם, תבדקו שיש מספר טלפון וכתובת של העסק, בדקו שהאתר מאובטח כמו שצריך, בדקו שיש תקן PSI וטכנולוגית אבטחת SSL.

וכמובן הכי חשוב עקבו אחרי החיובים שלכם באשראי ובמידה ורואים משהו חשוד ישר לדווח לחברת האשראי.

איך נדע לבחור נכון?

תמיד כדאי לעשות סקירת שוק כמה שיותר מקיפה, להכיר את כל האופציות ולהבין מה היתרונות של כל מוצר ומה החסרונות (מבחינת  מחיר, אחריות, רכיבים וכו').

מצאתם מוצר שאתם מעוניינים לרכוש? מצאתם בעל עסק שמוכר אותו? עכשיו, בהתאם למוצר ולעלות שלו, עליכם לבצע מספר בדיקות חשובות על מנת להבטיח שהקניה שלכם תהיה יותר בטוחה, ושהציפיות שלכם מהמוצר יהיו תואמות למוצר עצמו.

 

הקורונה כאן וגם שהיא תחלוף הרגלי הצריכה שלנו כבר השתנו, אנחנו קונים ונקנה הרבה יותר ברשת והכוח שלנו כלקוחות לעזור אחד לשני בחוות דעת על מוצר ובעל עסק הוא הכלי הטוב ביותר שלנו כצרכנים לקנות נכון.

קנית? פרגנת? הרווחת. כי עזרת לצרכנים אחרים, כך כשאתה תצטרך גם המלצה או עצה, יעזרו לך.

המלצות מפרגנות הם הכלי הטוב ביותר שלנו לקניה בטוחה.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *