יצאנו לבדוק מה הופך אנשים שרכשו טלוויזיה חדשה ללקוחות מרוצים? על מה הם ממליצים, על מה נותנים ביקורת טובה ואיך להבטיח שגם אנחנו נצא עם חיוך על הפנים?

המלצות טלוויזיות

אין כמעט בית בישראל שלא נמצא בו טלוויזיה בסלון. בהרבה בתים נוכל גם למצוא טלוויזיה בכל חדר שינה, ואנשים רבים לא מסוגלים להירדם ללא הטלוויזיה שרצה ברקע. ניתן למצוא טלוויזיות במיליארדי בתים ברחבי העולם. אבל אם נחשוב על זה לרגע, נבין שעד לפני 100 שנים, נדירים האנשים שבכלל שמעו על המושג הזה. למעשה, עוד בשנת 1947 רק כמה אלפי אמריקאים החזיקו טלוויזיה בביתם. אבל עולם כמנהגו נוהג, הטכנולוגיה מתקדמת, המוצרים משתפרים, ולבסוף גם מוצר 'נישתי' כמו הטלוויזיה הפך לנחלת הכלל והיום גם אפשר למצוא בקלות בתים עם 5 טלוויזיות ויותר.

מספיק זמן עבר, ולפני מספר שנים כבר הגיעה קפיצת מדרגה נוספת, והיום אפשר למצוא טלוויזיות חכמות בהמון בתים, והן כאן כדי להישאר, ולהשתפר. לאחר מעבר על מאות ביקורות גולשים, הכוללות גם המלצות חמות וגם כאלה שפחות, ניסנו לעשות לכם סדר.

אז איך בעצם בוחרים טלוויזיה? למה כדאי לשים לב? מה חשוב לשאול? על מה לקוחות הכי נוהגים להמליץ? על איזה פונקציות אנשים הכי אוהבים לפרגן? מה בעצם יהפוך אתכם ללקוחות מרוצים?

על מה אנשים ממליצים, למי מפרגנים, ומה יעשה את ההבדל?

מערכת ההפעלה – מפרגנים לקלות התפעולית – מערכות ההפעלה הנפוצות והמומלצות ביותר בשוק הטלוויזיות, באופן לא מפתיע הן המערכות הנפוצות בשוק הסלולר, משמע – אנדרואיד-טיוי ו-IOS. בנוסף קיימות מערכות שהיצרניות הגדולות פיתחו לעצמן, כמו TIZEN של סמסונג או WEBOS של LG. לפני הרכישה מומלץ להתנסות עם המערכת ולראות למה אתם הכי מתחברים.

יצרנים מוכרים – לקוחות מאושרים – קיימות לא מעט חברות שמייצרות טלוויזיות חכמות, המובילות והמומלצות ברשימה הן – Samsung, LG, Xiaomi, Sony, Toshiba, Panasonic, mag, Phillips, Fujicom, TCL. כמובן שיש עוד לא מעט חברות שמספקות טלוויזיות טובות ואיכותיות, אבל אנחנו ממליצים להיצמד ליצרנים הגדולים, כי בדרך כלל הם באמת עושים עבודה טובה יותר מהמתחרים.

הגודל כן קובע – משקיעים יותר עכשיו, מרוצים יותר אחר כך – לפני שנרכוש טלוויזיה חדשה לאחד החדרים בבית, חשוב מאוד להבין איזה גודל יתאים לנו לחדר המבוקש, ולזכור שהסטנדרט של המידות נמצא בעלייה מתמדת. עד לפני עשור לדוגמה, הסטנדרט לטלוויזיות הגדולות היה 42". היום אנחנו כבר נמצאים על 55-65, בהחלט הבדל עצום.

טכנולוגית השידור – חשוב, אבל לא צריך להגזים – קיימות מספר טכנולוגיות שונות, שהמובילה היום היא טכנולוגיית ה-8K. כרגע עדיין אין הצדקה למחירים שהטכנולוגיה הזו מביאה איתה, ומהצד השני לא היינו ממליצים על טלוויזיה FULL HD, מה שמוביל אותנו לבחירה הטובה ביותר –4K.

הנה למשל המלצות שמצאנו באתר זאפ:

המלצות טלוויזיות מאתר זאפ

אז על מה מפרגנים?

בחלק הבא, ננסה לתת לכם בנקודות את הדברים שחוזרים הכי הרבה בביקורות הגולשים המרוצים. לאחר בדיקה וסיווג של מאות ביקורות גולשים גילינו שהדברים הבאים חוזרים כמעט בכל ביקורת טובה, וכנראה הם מה שיהפוך אתכם ללקוחות מרוצים:

לסיכום

קיימות אינספור אופציות ואין ספק שהשוק ממשיך לצעוד קדימה ולהשתפר בכל יום. כמו תמיד אנחנו ממליצים לכם לחקור ולבדוק בעצמכם, לקרוא ביקורות גולשים ולהבין עם עצמכם מה אתם מחפשים לפני שאתם משקיעים כסף בקניית מוצר חדש, בשביל להבטיח שתצאו מרוצים. אפשר למצוא המון ביקורות והמלצות ברחבי האינטרנט, כל מה שצריך זה להשקיע קצת זמן בחיפושים ובהשוואות.

אם יש לכם טלוויזיה שאתם מאוד מרוצים ממנה ובא לכם לפרגן, נשמח לשמוע מכם! אתם יותר ממוזמנים להירשם אצלנו באתר כלקוחות מפרגנים ואנחנו כבר ניצור קשר.